Google ve Gebze Web Tasarım

 

İnternet dünyasına giriş yaptığımızda karşılaşılan en büyük sorunlardan birisi web sayfalarının arama sonucunda ön plana çıkma sorunudur. Web tasarım ve web yazılımı tamamlanarak yayına alınan yeni bir web sitesinde beklenmesi gereken en önemli husus yayına girildiği anda Google arama motorları sonucunda öne çıkma durumunun kesinlikle olmadığıdır. Çünkü her işlemin bir sonucu olduğu gibi web tasarım sektöründe sitenin tamamlandıktan sonra yayına alınsa dahi arama motorları tarafından ziyaret edilerek kontrol etmeleri ve sayfanızı tanıması için belli bir zaman geçmesi gerekir. Bu durum sitenizin seo çalışması, içerik bütünlüğü, arama motoru robotlarının sitenizi ne sıklıkla inceleyerek taradığı gibi daha bir çok konu altında sınıflandırabilirken bunun sonucunda değerlendirilen siteniz belirli bir sürenin ardından arama sonuçlarında yayınlanmaya başlar.

Yeni doğmuş bir bebeği ele alalım. Ondan hemen yürümesini veya kendisinin yemek yemesini bekleyemezsiniz. Doğal olarak bir sitenin yayın sonrası hemen arama motorlarında gösterilmesi de anormal bir durum olur. Zira reklam verilerek öne çıkmasını istediğiniz bir web site organik arama sonuçlarında henüz görünmüyorken reklamda çıkması organik sonuçlardaki sıralamasına çok büyük bir etkendir.

Bizler gebze web tasarım olarak web siteleriniz için arama motorlarına uygun ve belirli süreçlere işleyerek temiz ve organik sonuçlar ile ilerlemekteyiz. Google da en önemli yapılardan birisi olan arama sonuçlarında web sitenizin ağaçlandırma yapısı ile karşılaşması seonun ve çalışmanın başarılı bir şekilde gerçekleştiğini, Google arama sonuçlarında indekslenen sayfaların sayısının fazlalığının olması da yine seo yapısında güçlü bir çalışma olduğunun göstergesidir.

Gebze bölgemizde lider markamız teknosoft center ile güçlü ve emin adımlarla bir yola çizmek için tek yapmanız gereken bizlere ulaşmanızdır.

Etiktler : GEBZE WEB TASARIMGEBZE WEB YAZILIMGEBZE WEB SİTESİGEBZE E-TİCARET SİTESİWEB TABANLI PROGRAMLARWEB TASARIMWEB YAZILIMWEB TASARIM VE YAZILIMGEBZE WEB TASARIM FİRMALARI

 

Google ve Gebze Web Tasarım
Whatsapp Hattı