E-Ticaret Yazılımları

Tanıtım aracı olarak kullanılmasının dışında web tasarımı sonucunda elde edilen web sitelerinin bir diğer önemli artısı da firmalar içi internet üzerinde online mağaza gibi işlev görebilmeleridir. Firmalar, ürünlerinin tüm bilgilerini buradan paylaşıp satış işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar.

E-ticaret, kullanıcıların internet ortamı üzerinden ürün yada hizmetleri satın almak için kolaylık sağlayan, elektronik ticaret olarakta tanımlanan bir mekanizmadır. E-ticaret sitelerinde önemli olan ürün yada hizmetin fiyat, garanti, iade ve güvenilir ödeme ortamını sağlamaktır. Müşterilerin e-ticaret sitesi üzerinden aldıkları ürün yada hizmetlerde gerek satın almadan ve gerekse satın aldıktan sonra doğru bilgi ve fiyatların sunulması, fatura ve kargo bilgilerini e-ticaret sitesinde oluşturdukları bir hesapla takip edebilecekleri ve buradan uygunsuz yada hatalı ürün/hizmetin iade talebini gönderebileceği bir ortam sağlamaktır. 

Elektronik ticaret (e-ticaret), Kullanıcıların sanal dünyada güvenli bir alışveriş yapılmasını sağlayan özel bir hizmettir.

E-Ticaret yazılımı, internet üzerinde elektronik ticaret olarak tanımlanan e-ticaret, ürün, hizmet vb. argümanların internet üzerinden satışının gerçekleştirildiği bir sistemdir. Bizlere teknosoft center olarak gebze bölgesinde ve tüm ülke genelinde e-ticaret yazılımları gerçekleştirmekteyiz. Gebze e-ticaret ve e-ticaret yazılım hizmetlerimizle kredi kartı ile güvenli ödeme platformu sağladığımız ssl destekli sertifika modülü ve ödeme seçenekleri bulunan yazılımlarımız ile müşterilerimize en güvenli ve profesyonel e-ticaret sistemleri hazırlamak ve sunmaktır.

E-ticaret paketlerimiz ve modüllerimize ulaşmak için Web Tasarım Paketleri bölümünde bulunan E-ticaret seçeneklerimizden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Güvenli ödeme yöntemi, kredi kartı, havale/eft, kapıda ödeme seçenekleri sunarak paketlerimizde hem satış öncesi hemde satış sonrası satıcı ve alıcı taraflarının takip edebileceği platformumuzla Türkiye’nin her bölgesinde ve yurt dışı bayilerimizle güvenle tercih edebilirsiniz.

Whatsapp Hattı