Gebze Web Tasarım

Web Sitesi Zorunluluğu Hakkında

Gebze web tasarım ve gebze web yazılım olarak teknolojide gelişen güncel bilgi ve dökümanları sizlerle paylaşıyoruz. İnternet dünyasının temel ilkelerinden birisi olan web siteleri Google aramalarında gerekli kriterlere uygun olarak size istenilen verileri hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ile bu alanda kanun ve kurallara uygun maddeler belirtilerek şirketlerin web sitesi yaptırma zorunluluğu olduğu karara bağlanmıştır.

Türk Ticaret Kanunu ile tüm şirketlerin web sitesi, internet sitesi yaptırması zorunlu kılındığından dolayı 14 şubat 2011 yılı itibariyle yürürlüğe giren bu kanun ile birlikte internet ve teknolojide oluşan yeni gelişmeleri takip ederek gebze web tasarım ve gebze web yazılım olarak sizlere Google seo ve anahtar kelime kriterlerine uygun mobil (responsive) uyumlu özgün web tasarım hizmetleri sağlamaktayız.

Teknoloji alanında gelişen ve web tasarım alanda kanunlaşan 27846 sayılı gazetede yayınlı bu bildiri ile web sitesi hizmeti veren kurum, kuruluş veya şahıs şirketleri gün geçtikçe artmakla birlikte ucuz olarak tanımlı bilinen dışardan iş yapan kişilerde kanun çerçevesinde web sitesi hizmeti sunduğunu belirtmektedir.

Öncelikli olarak bilinmelidir ki bir web tasarım hizmetinin fiyatı önemli iken arama kritelerine göre sizi öne çıkarması Google aramalarında kullanıcıların firmanızı bulması için en önemli hususlardan birisidir. Zira ekonomik açıdan ucuz olarak yaptırılacak bir web sitesinin arama kriterlerinde sizin sayfanızı öne plana çıkarmaması aslında web tasarım yada sitede uygulanan seo ayarlarının yetersiz kaldığının ve yeteri hizmeti sağlayamama hususunda bir delil olarak belirtilebilmektedir. Burada doğru seo çalışması ve Google için en uyumlu web tasarım ve web yazılım hizmetleri sunmak önemlidir.

Gebze Web Tasarım olarak sizlere sunduğumuz web sitesi hizmetlerimiz ile gebze ve tüm ülke genelinde teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sizlere daha iyi hizmet vermek için çalışıyoruz.

Ucuz web sitesi yaptırmak çözüm değildir. Önemli olan sitenizi aramalarda bulabilecekleri kaliteli bir web sitesi sunmak önemlidir.   

Whatsapp Hattı