Hakkımızda

Gebze çevresi ve Türkiye'nin her bölgesine hizmet veren sektörümüzle en son teknolojiye uygun web sayfaları oluşturmak ve geliştirmek hedeflerimiz arasında birinci önceliktir. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda en uygun tasarım ve analizleri değerlendirerek kaliteli bir web tasarım ve güvenli alt yapısı oluşturan seo uyumlu web yazılım hizmetimizle web sitelerinize yeni bir özgünlük katıyoruz. 

Gebze bölgesinde faaliyet gösterin firmamız ve lider markalarımız ile tüm firma ve sektörlere web tasarım ve web yazılım alanında hizmet vermektedir. Gebze bölgemizdeki markalarımız dokusoft ve teknosoft center olarak sadece bölgesel değil Türkiye’nin tüm illerinde hizmet veren bir önemli bir kuruluştur.

Güvenilir Bilişim Hizmetleri Anonim Şirketimiz ile sektöründe lider teknosoft center ve dokusoft markalarımız ile gebze web tasarım alanında bölgemize ve tüm ülke geneline kaliteli, güvenilir, son teknolojiye uyumlu, mobil ve tablet cihazlara uygun web tasarım ve web siteleri yapmaktadır. Ayrıca firmaların web sitesi hizmeti dışında almak istedikleri dinamik ve web tabanlı online çalışabilecekleri özel programlarda geliştiren firmamız profesyonel ekip kadromuz ile kalite ve güvenden ödün vermeden hizmet göstermektedir.

Gebze web tasarım ve yazılım alanında hizmetlerimize devam eden marka ve firmamız gerek şube ve şirketlerimizle başka alanlarda da faaliyet göstererek (hayvancılık, inşaat, arıtma vb.) sektörler arasında güvenilir bir kuruluş haline gelmiştir.

 

Whatsapp Hattı