Teklif Yönetim Otomasyonu

Teklif Yönetim Otomasyonu

Teklif Yönetim Otomasyonu - Bidlite

Firma ve müşterilerinizin istediği proje ve işler için kolaylıkla teklif hazırlayabileceğiniz, tekliflerinizi satışa dönüştürerek faturalandırabileceğiniz ve faturanıza yazdırabileceğiniz teklif ve fatura hazırlama otomasyonudur. 

Hazırlamış olduğunuz tekliflerinizin qrkodunu müşterilerinize göndererek teklifinizi incelemelerini sağlayabilir yada pdf formatında indirerek imzalatabilirsiniz. Tekliflerinize QRkodu ile taratarak kolaylıkla eriş sağlayabileceğiniz ve ürün tanıtımlarınızı yaparak fatura oluşturabileceğiniz online web tabanlı bir otomasyon sistemidir.

Ayrıca Teklif ve Faturalarınızı BidLite Masaüstü programımız sayesinde bilgisayarınıza kurarak Program üzerinden de teklif ve faturalarınızı oluşturabilirsiniz. BidLite programınız tamamen web üzerindeki teklif otomasyon altyapısı kullandığı için masaüstü programınızdaki teklif oluşturma ve diğer işlemleriniz web tabanlı uygulamanızda da gerçekleştir. Böylece web tabanlı programınız üzerinden de masaüstünde yaptığınız tüm işlemlere erişebilir ve inceleyebilirsiniz. 

 

BidLite, tamamen Güvenilir Bilişim Hizmetleri A.Ş.'mizin markası olan dokusoft'a aittir. Bu yüzden güvenli ve güvenilir bir yapı altında kolaylıkla işlemlerinizi gerçekleştirebileceksiniz.

Bu programı bilgisayarınıza kurmak için ilgili modülü satın aldıktan sonra tarafımızca verilen adres üzerinden indirebilir ve kolaylıkla kurabilirsiniz.

Whatsapp Hattı